Wybierz lokalizacje
Nie znaleziono wpisanej lokalizacji
Twoja lokalizacja: Ukryj
Zlokalizuj mnie lokalizuję
Nie udało się zlokalizować, pozwól lento na korzystanie z lokalizacji
Cała Polska
Podlaskie
Powiat Kolneński
Czerwone
Wybierz promień
+0 km
+5 km
+15 km
+25 km
+50 km
Zapisz wyszukiwanie
Promowane
16
Siedlisko, Stajnia dla k Gospodarstwo Dom Szybka Sprzedaż !!
Promowane
Cała Polska (Kaplonosy)
298 000 zł
 100 m2 2 pokoje
16 maj 12:19
Oferta bez pośredników
Pozostałe ogłoszenia
15
Dom Czerwone gm. Kolno
580 000 zł
 202 m2 5 i więcej pokoi
04 lis 22:11
Oferta pośrednika

Ogłoszenia z okolicy

15
Wyjątkowa nieruchomość z własnym stawem w Ptakach!
2 350 000 zł
250 m2 5 i więcej pokoi
wczoraj 20:40
Oferta pośrednika
Sprzedam udział 50% w nieruchomości w 18-500 Kolno
200 000 zł
192 m2 5 i więcej pokoi
15 maj 09:06
Oferta bez pośredników
Sprzedam dom
400 000 zł
120 m2 4 pokoje
25 lis 14:57
Oferta bez pośredników
15
Dom Korzeniste gm. Mały Płock
650 000 zł
 145 m2 5 i więcej pokoi
23 mar 16:07
Oferta pośrednika
Sprzedam piękny domek w cichej lokalizacji
870 000 zł
189 m2 4 pokoje
18 sty 12:14
Oferta bez pośredników
15
Dom Piasutno Żelazne gm. Zbójna
295 000 zł
 127 m2 4 pokoje
23 mar 16:07
Oferta pośrednika
8
Sprzedam siedlisko
250 000 zł
120 m2 5 i więcej pokoi
14 kwi 09:43
Oferta bez pośredników
Dom Łebki Duże gm. Grabowo
170 000 zł
 80 m2 1 pokój
19 wrz 06:08
Oferta pośrednika
15
Dom Turośl gm. Pisz
990 000 zł
 302 m2 5 i więcej pokoi
10 kwi 16:52
Oferta pośrednika
Sprzedam siedlisko
250 000 zł
120 m2 5 i więcej pokoi
Mieszołki
19 gru 13:40
Oferta bez pośredników
16
Sprzedam dom na spokojnym osiedlu w Piszu
950 000 zł
200 m2 5 i więcej pokoi
wczoraj 14:19
Oferta pośrednika
16
OKAZJA! Budynek mieszkalno-usługowy w Centrum.
1 049 000 zł
 300 m2 5 i więcej pokoi
17 maj 14:22
Oferta bez pośredników
15
Przestronny dom w spokojnej okolicy!
659 000 zł
120,55 m2 5 i więcej pokoi
04 maj 12:17
Oferta pośrednika
15
Dom Pisz, Rybacka
649 000 zł
 326 m2 5 i więcej pokoi
30 mar 20:06
Oferta pośrednika
16
Dom w Wiartlu Małym, 150 m od jeziora Wiartel
899 000 zł
100 m2 4 pokoje
wczoraj 14:18
Oferta pośrednika
12
Dom po kapitalnym remoncie - Biała Piska
850 000 zł
140 m2 4 pokoje
28 sty 13:51
Oferta pośrednika
16
Willa 315 m2 z basenem i widokiem na jezioro
3 999 000 zł
 315 m2 5 i więcej pokoi
17 mar 08:02
Oferta pośrednika
11
Dom nad jeziorem Grądy, 140 m od jeziora !